M. Conf. Assoc. Gülsün Güvenli

Université Galatasaray
E-Mail:
Téléphone:
Fax:    
Interne:   250
Bureau No.:   Mediar
  Aucune information !  Aucune information !  Aucune information !
  •   Aucune information !
  Aucune information !
GÜVENLİ GÜLSÜN,AK AKYOL FEYZA,  "Zoraki Bir İlişki: Kitap ve Dergi Okuma Alışkanlıkları",  Çocukların Medyayı Alımlama ve Kullanım Biçimleri,  TRT Eğitim Dairsi Başkanlığı,  99-137,  (2014).
GÜVENLİ GÜLSÜN,DANACI YÜCE ÖZLEM,  "Les feuilletons televises turcs, indicateurs d'une société en pleine mutation",  Vingt ans de changement en Turquie (1992-2012),  L'Harmattan,  ,  (2013).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Le temps de l'école, le temps à l'école",  Les Ottomans et le Temps,  Brill,  ,  (2011).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Televizyon Dizileri",  Türkiye’de Film Endüstrisinin Konumu ve Hedefleri,  İstanbul Ticaret Odası Yayınları,  ,  (2011).
GÜVENLİ GÜLSÜN, HÜLYA UĞUR TANRIÖVER,  "Ders Kitaplarında Toplumsal Cinsiyet ",  Ders Kitaplarında İnsan Hakları II,  Tarih Vakfı,  ,  (2009).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "İçeriği ve Yöntemleriyle Resim Dersleri",  Mekteb-i Sultani’den Galatasaray Lisesine Ressamlar,  Pera Müzesi,  ,  (2009).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Dizi sektöründe çalışan kadınlar",  Emek ve Temsil ekseninde Günümüz medyasında kadınlar,  ,  (2014).
GÜVENLİ GÜLSÜN, ÖZLEM DANACI YÜCE,  "La représentation des femmes dans les séries télévisuelles turques",  Genre en séries: Productions, représentations et appropriations genrées d’un dispositif télévisuel,  ,  (2014).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Une coopération franco-turque en avance sur son temps",  Galatasaray, Un pont entre deux civilisations,  ,  (2009).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Interprétation ottomane du modèle d’enseignement français, le Lycée de Galatasaray ",  Inspirations françaises dans l’Empire otoman et la Turquie moderne,  ,  (2009).
GÜVENLİ GÜLSÜN,  "Entre légitimation du capital scolaire et création de nouvelles formes de sociabilités : les associations d'anciens élèves en Turquie",  le Lien Social ,  ,  (2008).